ÜCRETSİZ KARGO

Ücretsiz Kargo | Ücretsiz Arıza Tespiti | Ücretsiz Tamperli Cam Koruyucu

Tamir için cihazınızı kargo ile gönderin, aynı gün tamirini tamamlayıp geri gönderelim.

ARAS KARGO ANLAŞMA NO: 1905348851527

Kargo firması olarak Aras kargo ile çalışmaktayız. Anlaşmalı kargo şözleşme no 1905348851527 bu şözleşme no ile gönderilerinizin ücretleri firmamız tarafından karşılanacaktır.
Tüm Türkiye’ye aynı gün, ücretsiz kargo, garantili işçilik ve orijinal parça ile onarım yapıyoruz. Firmamıza ulaşan cihazınız için ücretsiz arıza tespiti yapıp sizi bilgilendiriyoruz. Onay vermeniz durumunda cihazınızın onarımı yapıp aynı gün içerisinde tekrar kargoya veriyoruz.

Tamir Ücretini Nasıl Öderim?

Kredi kartına online 12 aya kadar taksit yapılıyor, dilerseniz eft yada havalede yapılıyor, Firmamıza gelip misafirimiz olabilirsiniz ödemenizi dilerseniz nakitte yapabilirsiniz tüm bunların dışında aklınıza takılan her şeyi bize sorabilirsiniz.

Hediyemiz!!!

Servisimizde onarımı gerçekleşen tüm müşterilerimize kırılmaz tamperli cam firmamızdan da hediyedir.


Elimize ulaşan cihazınızın tamiri aynı gün tamamlanıp geri gönderilmektedir.

Detaylar için bilgi 0312 418 19 14


Samsung s10 telefonumun düşme sonucunda ön camı kırıldı yetkili servise götürdüğümde komple ekran değişimi olacağını söylediler ve inanılmaz yüksek fiyat verdiler yaklaşık bir telefon parası kadar bende internette araştırmalarım sonucu samsung acil servis i buldum ve gittim adamlar 2 saatte tek ön cam değişimi yaparak servis fiyatının dörtte bir fiyatına telefonumu orijinal şekilde yaptılar güvenilir bir servis herkese tavsiye ederim.

Oğuzhan Başaran

Atasun Optik Personeli
Merhaba samsung note 8 batarya değişimi için yetkili servise gittim kasadaki darbeler yüzünden işleme alamıyoruz ancak Samsung Acil Servis diye bir yer var orayı tavsiye ediyoruz dediler. Yerleri kızılay merkezde olduğu için hemen götürdüm 10 dakikada teslim ettiler çokta güzel ilgilendiler. Elinize sağlık.

Metin Yurt

Tur oto çalışanı