ÜCRETSİZ KARGO

Ücretsiz Kargo | Ücretsiz Arıza Tespiti | Ücretsiz Tamperli Cam Koruyucu

Tamir için cihazınızı kargo ile gönderin, aynı gün tamirini tamamlayıp geri gönderelim.

ARAS KARGO ANLAŞMA NO: 1905348851527

Kargo firması olarak Aras kargo ile çalışmaktayız. Anlaşmalı kargo şözleşme no 1905348851527 bu şözleşme no ile gönderilerinizin ücretleri firmamız tarafından karşılanacaktır.
Tüm Türkiye’ye aynı gün, ücretsiz kargo, garantili işçilik ve orijinal parça ile onarım yapıyoruz. Firmamıza ulaşan cihazınız için ücretsiz arıza tespiti yapıp sizi bilgilendiriyoruz. Onay vermeniz durumunda cihazınızın onarımı yapıp aynı gün içerisinde tekrar kargoya veriyoruz.

Tamir Ücretini Nasıl Öderim?

Kredi kartına online 12 aya kadar taksit yapılıyor, dilerseniz eft yada havalede yapılıyor, Firmamıza gelip misafirimiz olabilirsiniz ödemenizi dilerseniz nakitte yapabilirsiniz tüm bunların dışında aklınıza takılan her şeyi bize sorabilirsiniz.

Hediyemiz!!!

Servisimizde onarımı gerçekleşen tüm müşterilerimize kırılmaz tamperli cam firmamızdan da hediyedir.


Elimize ulaşan cihazınızın tamiri aynı gün tamamlanıp geri gönderilmektedir.

Detaylar için bilgi 0312 418 19 14

iPad air 2 dokunmatik tamiri yapan tek yer diyebilirim kimsenin olmaz dediği tabletimin dokunmatik üst cam değişimini 1 günde yaptılar ipad tamirinde başka yer aramaya gerek yok burası olmaz denilenleri yapan bir yer.

Oğuzhan Başaran

Atasun Optik Personeli
Batarya değişimi için yetkili servise gittim kasadaki darbeler yüzünden işleme alamıyoruz ancak iPhone Acil Servis diye bir yer var orayı tavsiye ediyoruz dediler. Yerleri kızılay merkezde olduğu için hemen götürdüm 10 dakikada teslim ettiler çokta güzel ilgilendiler. Elinize sağlık.

Metin Yurt

Tur oto çalışanı
[Toplam:1    Ortalama:5/5]